Őszi futósikereink

A tanévkezdéssel együtt a már hagyományosnak mondható őszi futóversenyek is megrendezésre kerültek.

Az új tanév első versenye a pilisi körzeti futóverseny volt. Itt 21 tanulónk mérte össze tudását a környékbeli iskolásokéval. A helyezést elért tanulóink mellett a többi versenyzőnk is az élmezőnyben teljesített. A teljesítménytől függetlenül nagyon örültünk annak a szemléletváltásnak, hogy ilyen kis létszámú iskolából ennyi gyereket motivált egy verseny és távját örömmel teljesítették.

Másik hagyományosnak mondható verseny a 4x200 m-es városi váltóbajnokság volt Albertirsán. Itt is szép sikereket mondhatunk magunkénak.

Eredményeink

Mezei futóverseny Pilis:

Baniczki Flóra 2. helyezés, Jeruska Bianka 2. helyezés, Svajer Anett 2. helyezés, Duchaj Márkó 4. helyezés, Szabó József 4. helyezés

4x200 m-es váltóbajnokság Albertirsa:

A lány csapat 1. helyezést ért el. Tagjai: Molnár Kitti, Szluka Petra, Jeruska Bianka, Kovács Kitti

A fiú csapat 2. helyezett lett, tagjai: Szabó Ármin, Szilágyi Csaba, Molnár Kristóf Dániel, Szabó József

Nagyon büszkék vagyunk, hogy ilyen kis iskola ilyen szép eredményeket tudhat magáénak, és tanulóink ilyen tehetségesek.